• Головна
 • Інформація

  Товар додано в обране!

  Товар додано у кошик!

  Серія «Кубики віри»
  Фільтр
  Фільтр
  Форма / формат
  Серія «Кубики віри»

  «Кубики віри» – це 14 навчальних серій, розроблені, щоб навчати дітей катехизму та основних істин про Біблію. Існують плани викладання дитячого катехизму на 6 та на 8 років.

  Комплект складається з книги для вчителя та зображень.
  Кожен урок має катехитичне питання та відповідь до нього, вірш з Біблії, Біблійну історію. У додатках, що є в кінці посібника для лідера подаються є інструкція з виготовлення фланеграфа, інструкція з підготовки та зберігання ілюстрацій, поради для батьків, розробки уроків з рукоділля, рекомендовані ігри з дітьми, поради щодо викладання, розмальовки тощо.

  Посібник для лідера детально провадить кожен урок і підказує, як за допомогою цих ілюстрацій змістовно і доступно пояснити матеріал. Зображення витинаються за контурами і, за умови дбайливого поводження, служитимуть рік за роком. Ці рисунки дозволяють вчителям візуально підкріпити сказане, вести урок згідно з планом, провадити ігри на запам'ятовування. Фланелеграф дає змогу оперувати матеріалом без крейди чи фломастерів. Також, замість паперового варіанту ілюстрацій, Ви можете скористатись проектором.

  Всі серії та всі уроки можна придбати або безкоштовно завантажити у форматі .pdf (книги та рисунки) та PowerPoint (.pptx, графіка для проектора) безкоштовно.

  Ми працюємо над оновленням сайту, тож можливі помилки на сайті.
  Дякуюємо за розуміння!