• Головна
 • Інформація

  Товар додано в обране!

  Товар додано у кошик!

  Про нас

  Видавництво «Крайнебо» існує, щоб служити ​​львівській реформатській церкві «Святої Трійці», а також ширшій українській деномінації, надаючи християнські матеріали та ресурси українською мовою.

  Ми публікуємо християнські ресурси – матеріали, які справді необхідні для духовного зростання. 

  Для дорослих це матеріали для самостійного вивчення Біблії, тематичні книги (зокрема, історична та довідкова література). Також ми видаємо посібники для лідерів та учнів, які стануть у пригоді в малих та великих групах вивчення Біблії. Посібники для лідерів також можна використовувати для особистого духовного зросту.

  Діти – повноцінна частина Церкви. Тому ми дбаємо, щоб викладачі недільної школи мали вдосталь цінних ресурсів, які дозволять піклуватися про майбутні покоління та працюємо над матеріалами для дітей та підлітків. 

  Також публікуємо різноманітні статті, схеми, таблиці тощо. Сподіваємося, що цей матеріал стане у пригоді і вам!.

  Ми вдячні Богу, що маємо можливість випускати наші матеріали з некомерційною ціною. Саме тому Більшість із них ви можете завантажити безкоштовно (шукайте кнопку «безкоштовно»), а решту– придбати за їхньою собівартістю. 

  З питаннями та пропозиціями звертайтесь до нас через сторінку контактів. Якщо у вас виникли запитання стосовно використання тих чи інших матеріалів, ознайомтесь спершу з відповідями на часті проблеми. А також запрошуємо підписатися на наші новини. 

  Божого благословення!

  Команда видавництва «Крайнебо».

  Ми працюємо над оновленням сайту, тож можливі помилки на сайті.
  Дякуюємо за розуміння!