• Головна
 • Інформація

  Товар додано в обране!

  Товар додано у кошик!

  Технічна інформація та поради щодо використання

  Дякуємо, що зацікавились продукцією видавництва «Крайнебо»!
  Щиро сподіваємося, що вона буде Вам корисна.

  Оскільки часто виникають подібні запитання стосовно використання продукції чи технічні труднощі, на цій сторінці ми зібрали поради, які можуть стати у пригоді.

  Друкована продукція

  Кубики віри

  Як користуватись посібником для лідера?

  Посібник для лідера дає розробку уроку, але є лише частиною матеріалів недільного уроку.

  Іншими засобами є кольорові графічні матеріали та фланелеграф (дошка з фланельним покриттям, до якою кріпляться рисунки), або ж проектор та слайди. Також ми пропонуємо музичний матеріал (диски чи mp3), як частину дитячого катехизму.

  Уроки містять основну частину, гру для запам'ятовування вірша, заняття з рукоділля, посилання на музичний матеріал, Біблійний урок та гру для повторення.


  На кожній сторінці книги для лідера є поле для нотаток – робіть собі підказки!


  Що таке кольорові графічні матеріали і як ними користуватись?

  В книгах серії «Кубики віри» розробки уроків для лідера використовують графіку як метод пояснення. Це кольорові ілюстрації на цупкому папері, які слід вирізати вручну. Графічні матеріали продаються окремо від книги лідера.

  Під час уроку, викладач кладе на дошку ілюстрації, забирає чи переставляє їх – це допомагає дітям бути активними, включеними у спілкування та легше та більш ефективно запам'ятати матеріал.

  Багато ілюстрацій подібні між собою. Однак кожна ілюстрація має свій шифр, який відповідає шифрові в книзі лідера. Таким чином, лідеру легко йти за вказівками у його посібнику.

  За умови дбайливого зберігання, ілюстрації можна використовувати рік за роком довгий час.


  Як користуватись презентаціями у форматі pptx?

  Якщо Вам зручно або легше користуватись проектором замість дошки, можна скористатись презентаціями. 

  Презентації відповідають книзі лідера та є аналогом графічних матеріалів на цупкому папері. Дії, які мав би зробити лідер з вирізаною графікою, тепер інтерактивно запрограмовані в файлах презентацій: слід лише натискати кнопку "далі" (пробіл, вправо, абощо).

  Дуже рекомендуємо ознайомитись та прорепетирувати ведення уроку з презентацією, оскільки презентації не містять видимих підказок.

  Зауважмо, що на комп'ютері слід мати відповідне програмне забезпечення. Початківцям також рекомендуємо навчитись користуватись програмою в процесі самопідготовки, оскільки технічні труднощі можуть стати на перепоні для висвітлення теми.


  Цифрові формати

  Що таке формат pdf?

  У форматі pdf ми розповсюджуємо ті матеріали, які друкуємо. Переважно, це книги, але також це й додатки до них. Файли налаштовані так, щоб займати якомога менше місця (їх можна зберігати та проглядати навіть на смартфоні) а також, щоб їх можливо було роздрукувати.


  Як мені відкрити формат pdf?

  Формат pdf можна відкрити на комп'ютері чи смартфоні, якщо у Вас встановлене відповідне програмне забезпечення; також, деякі електронні книги дозволяють читати цей формат (довідайтесь про це в інструкції до ґаджета).

  Зокрема, для комп'ютера, це такі програми:

  Для смартфона чи планшета на системі Android (наприклад, Samsung, LG, Huawei, Xiaomi, Meizu тощо)

  Переважно, на системі Android одразу ж стоїть програмне забезпечення, яке дозволяє відкрити формат pdf. Звантажте файл і спробуйте відкрити – система запропонує вибрати з відповідних програм

  Якщо ж виявилось, що такого програмного забезпечення нема, можна встановити додаткову програму. Звісно, на апараті повинно бути достатньо вільного місця, щоб це виконати. Наприклад, це:


  Що таке формат pptx?

  Формат pptx це формат програми Powerpoint з версії 2007 і далі (Microsoft PowerPoint Open XML Presentation file), однак його можна відкрити й іншими програми.

  У форматі pptx ми розповсюджуємо презентації для проектора чи великого екрана. Наприклад, це додатки до уроків «Кубики віри».


  Як мені відкрити формат pptx?

  Є безкоштовне та платне програмне забезпечення, що дозволяє відкрити цей формат. Розгляньмо кілька варіантів.

  Для комп'ютера. Є офіційні і безкоштовні програми від розробника формату, компанії Microsoft

  Для смартфона чи планшета на системі Android (наприклад, Samsung, LG, Huawei, Xiaomi, Meizu тощо)

  Якщо з яких-завгодно причин Вам необхідно відкрити наші презентації на смартфоні чи планшеті – це також можливо.

  Переважно, на системі Android одразу ж стоїть програмне забезпечення, яке дозволяє відкрити формат pptx. Звантажте файл і спробуйте відкрити – система запропонує вибрати з відповідних програм.

  Якщо ж виявилось, що такого програмного забезпечення нема, можна встановити додаткову програму. Звісно, на апараті повинно бути достатньо вільного місця, щоб це виконати. Наприклад, це:


  Як встановити нову програму на систему Android?

  Щоб встановити нову програму на систему Андроїд:


  Як отримати цифрові товари на цьому сайті?

  Файли, які Ви можете завантажити, слід спершу "Купити".
  Після завершення процесу, вони будуть доступні в особистому кабінеті.


  Ми працюємо над оновленням сайту, тож можливі помилки на сайті.
  Дякуюємо за розуміння!